Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град Пловдив, Захарна фабрика
58 600 €
114 611.64 лв.

(1 465 €, 2 865.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:55 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 87 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

ПАНОРАМА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПРЕДЛАГА

ГАРСОНИЕРА ЕДНА СТАЯ И КУХНЯ,

БАНЯ И ТОАЛЕТНА ЗАЕДНО,

ЕДНА ГОЛЯМА ТЕРАСА,

ИЗЛОЖЕНИЕ-ЗАПАД

В СГРАДАТА НЯМА АСАНСЬОР

ЗА ОГЛЕДИ И КОНТАКТ ВЕСЕЛА РУСИНОВА 0889102997
Особености
Тухла
За контакт:
0889102997
Агенция:
ПАНОРАМА
0887 601 535;
ПАНОРАМА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
panorama.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. 'БРЕЗОВСКА' 69
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град Пловдив, Захарна фабрика
Обява: 1a177866253615443

58 600 €
114 611.64 лв.
История на цената
(1 465 €, 2 865.29 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Захарна фабрика

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност